Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Biztos háttérrel rendelkező, fejlesztő-gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

(HF 12-8143)

pozícióba.

Feladat:

  • Robotok, valamint a cég által gyártott egyedi automata gyártóberendezések, mérnöki szolgáltatások értékesítése,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Árajánlatok kidolgozása a vevői igények alapján,
  • Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamos-, vagy gépészmérnöki végzettség),
  • Ipari B2B területen szerzett üzletkötői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés (nagyon magas alapbér és attraktív bónusz),
  • Céges autó benzinnel együtt magánhasználatra is,
  • Alkalmanként külföldi utazások.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megyével országosan.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8143"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: HumanField Tanácsadó Iroda>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mérnök üzletkötő (HF 12-8143)
  • Rövid pozíció név: Mérnök üzletkötő
  • Hirdető cég: HumanField Tanácsadó Iroda
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Komárom-Esztergom megye
  • Feladatok: Robotok, valamint a cég által gyártott egyedi automata gyártóberendezések, mérnöki szolgáltatások értékesítése, Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, Új ügyfelek felkutatása, Árajánlatok kidolgozása a vevői igények alapján, Tárgyalások megszervezése, lebonyolítása.
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamos-, vagy gépészmérnöki végzettség), Ipari B2B területen szerzett üzletkötői tapasztalat, Aktív angol nyelvtudás, B kategóriás jogosítvány.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.21