Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Mérnök szakoktató

    Hatvan, Robert Bosch Elektronika Kft.

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában. A 17 éve alapított gyár ma már a Bosch csoport autóelektronikai divíziójának legnagyobb gyártóközpontja a világon. A hatvani Robert Bosch Elektronika Kft. fő profilja vezérlő elektronikák és szenzorok sorozatgyártása, ezen kívül prémium kategóriájú gépjárművekhez készít műszerfalakat. A Hatvanban gyártott elektronikai berendezések a vezetést biztonságosabbá, kevésbé környezetszennyezővé és kifizetődőbbé teszik. Világszerte már több mint 400 millió hatvani Bosch termékkel szereltek fel gépjárműveket. Több mint 6000 munkatársunk mellett, dinamikusan bővülő csapatunkba kvalifikált munkatársakat keresünk.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához

  • Mechatronikai- és elektronikai technikus szakmák gyakorlati oktatása duális középfokú képzés keretében
  • Az oktatási anyagok karbantartása, fejlesztése
  • Részvétel a hallgatók kiválasztásában, értékelésében, vizsgáztatásában
  • A képzéssel kapcsolatos adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása
  • Vállalaton belüli középfokú műszaki szakmai képzések lehetőségének feltárása
  • Részvétel az új munkatársak bevezető oktatásainak megtartásában (elméleti oktatások, dokumentálás)
  • Kapcsolattartás és együttműködés a gyár többi osztályával

Mi tesz Téged különlegessé

  • Villamosmérnök diploma
  • Minimum 2 éves műszaki oktatásban szerzett tapasztalat (középszintű oktatásban szerzett tapasztalat előny)
  • Automatizálási ismeret/gyakorlat
  • Pedagógiai szemlélet
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs készség

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja

    Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása, nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban, versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag, széleskörű Cafeteria rendszer, dolgozói vásárlási kedvezmény Bosch termékekből, élet- és balesetbiztosítás, rendszeres tapasztalatcsere a külföldi telephelyek kollégáival, nyelvtanulási lehetőség, vállalatunk céges autóbusszal Stadionok buszpályaudvartól az M3-as autópályán 45 perc alatt jól megközelíthető.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Hatvan, 3000 Robert Bosch út 1.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Bosch csoport>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mérnök szakoktató
  • Rövid pozíció név: Mérnök szakoktató
  • Hirdető cég: Bosch csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Hatvan
  • Feladatok: Mechatronikai- és elektronikai technikus szakmák gyakorlati oktatása duális középfokú képzés keretében Az oktatási anyagok karbantartása, fejlesztése Részvétel a hallgatók kiválasztásában, értékelésében, vizsgáztatásában A képzéssel kapcsolatos adminisztrációs és dokumentációs feladatok ellátása Vállalaton belüli középfokú műszaki szakmai képzések lehetőségének feltárása Részvétel az új munkatársak bevezető oktatásainak megtartásában (elméleti oktatások, dokumentálás) Kapcsolattartás és együttműködés a gyár többi osztályával
  • Elvárások: Villamosmérnök diploma Minimum 2 éves műszaki oktatásban szerzett tapasztalat (középszintű oktatásban szerzett tapasztalat előny) Automatizálási ismeret/gyakorlat Pedagógiai szemlélet Határozott fellépés Kiváló kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19