SoliVac Mérnöki Kft.

Bővülő csapatunkba

Mérnök

munkatársat keresünk.

Cégünk egy dinamikusan fejlődő mikrovállalkozás, ahol a kollégák családias légkörben, rugalmas munkaidőben, hosszú távon megtalálják számításukat, kiemelt fizetést, szabad hétvégét, teljes- vagy részmunkaidőben. Az arra alkalmas jelölt egy igazi hiányszakirányt tanulhat ki nálunk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Vákuumtechnikai berendezések összeszerelése, karbantartása, javítása, valamint a kapcsolódó adminisztráció készítése.
  • Gyártástámogatás, gyártási folyamatok nyomon követése.
  • Számos, különféle képességeket és problémamegoldási képességet követelő egyéb részfeladat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérnöki végzettség,
  • Legalább 2 éves lehetőleg vákuumtechnikában szerzett gyakorlat.
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség, pontosság, alaposság.
  • Rövid külföldi munka (1-2 hét) vállalása.
  • Érdi székhelyre és tárnoki üzembe bejárás.
  • Vákuum berendezések ismerete, vagy nyitottság azok megismerésére
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Legalább „B” kategóriás jogosítvány és 2 éves gépjárművezetői gyakorlat.
  • Csapatmunkára alkalmasság.
  • Igényesség önmagára és környezetére.
  • Felhasználói szintű PC/IT ismeretek. CAD programok ismerete.
  • Jó fizikai állapot (összeszereléskor 20 kg alatti részegységek mozgatásához szükséges).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Vákuumtechnikai gyakorlat.

Amit kínálunk:

A SoliVac Mérnöki Kft. 2011-ben alakult. Elsősorban a vákuumtechnikával, az arra alapuló technológia fejlesztésével, tervezésével és gyártásával foglalkozunk.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

350.000 - 450.000 Ft

Munkavégzés helye:

2030 Érd

Várjuk magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát!