Mérnök

Tatabányai székhelyű, alumínium hulladékok újraolvasztásával foglalkozó amerikai tulajdonú cég teljes munkaidős pályakezdő vagy 1-2 éves tapasztalattal rendelkező munkatársat keres.

Ha úgy gondolod, hogy

  • a nehezen megszerzett diplomádat napi 8 órában nem egy íróasztal mögött szeretnéd elpocsékolni
  • vannak jó ötleteid, szereted a kihívásokat
  • érdekel egy olyan iparágban működő cég tevékenysége, melynek szakmai alapjait már nem a tankönyvekből oktatják
  • egy gyáron belül a nehéziparban szeretnéd látni és megismerni az ipari technológia fejlődését, miként férnek el egymás mellett a hagyományos, egyszerű gépek a modern, számítógép által vezérelt technikai újításokkal
  • megtanulnál nem mindennapi gyártási folyamatokat
  • részt vennél beruházási projektekben, rendszerfejlesztésekben
Akkor Nálunk a helyed! Gyere és próbáld ki magad! Mi lehetőséget adunk ötleteid megvalósítására.

Nem kérünk mást, csak rendelkezz:

  • Felsőfokú mérnöki végzettséggel
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel
  • Kommunikáció képes angol vagy német nyelvtudással
  • Tatabánya és környéki lakóhely előnyt jelent

Amit mi kínálunk:

  • Változatos munkakör, széleskörű szakmai kihívások
  • Képzés, nemzetközi csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Hűségbónusz
  • Határozatlan idejű munkaviszony

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Üzemmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya, Alugyári út 1.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével.