INSERTUS HR Kft.
Kollegáink állnak rendelkezésére és aktívan segítenek mind a teljes kiválasztási folyamat során, mind a németországi kiutazásban, valamint kezdeti gyakorlati lépésekben (úgy mint lakhatás, német számlanyitás, hivatali ügyintézés), hogy karrierváltását megkönnyítsük!Várjuk szíves megkeresését!Jelentkezés módja emailben fényképes magyar, német és vagy angol nyelvű önéletrajz elküldésével.

Mérnök munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    • Aktív támogatás az SAP modul MM optimalizálásában
    • Az SAP törzsadatainak fogalmi támogatása
    • Új és optimalizált folyamatok kialakítása és felépítése, valamint új megoldások bevezetése az IT osztállyal együttműködve
    • Funkcionális változási kérelmek áttekintése és elfogadása
    • Szoros együttműködés az osztályokkal az alapmodell és a megfelelő SAP alkalmazás megértésének közvetítésében
    • SAP funkciók optimalizálása
    • Új folyamatok bevezetése a beszerzési és a törzsadatok területén

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Befejezett tanulmányok, lehetőleg műszaki vagy tudományos vagy azzal egyenértékű képesítés Supply Chain Managementtel/beszerzéssel kapcsolatban
    • Több éves szakmai tapasztalat beszerzési tevékenységben, SAP kulcsfelhasználó vagy elemző szakértelemmel
    • Autóiparban szerzett tapasztalat előny
    • Az SAP MM modul bizonyított ismerete
    • Analítikus gondolkodás
    • Jó német vagy angol beszélt és írott nyelvtudás
    • Magas ügyfél- és szolgáltatási orientáció
    • Kiváló kommunikációskészség

Amit kínálunk:

    • A leendő kolléga valódi csapattag lesz
    • Versenyképes bérezéssel, Béren kívüli juttatásokkal,
    • Bejárás és lakhatási támogatás lehetőségét (béralku alapján)
    • Valós karrierterv
    • Lehetőség és támogatás a szakmai fejlődésre
    • Egy új élet lehetőségét az egész családnak
    • Német munkaszerződés
    • Érdekes és kihívásokkal teli, kreatív munkakörnyezet
    • Hosszú távra munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Ellátási lánc
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Németország

Jelentkezési határidő:

2019. 08. 28.

-magyar, német és vagy angol önéletrajz