INSERTUS HR Kft.

Mérnök munkatárs (Németország)

Főbb feladatok, munkák:

    • Projektek mérnöki támogatása
    • Műszaki dokumentációk készítése/koordinálása
    • Gyártási folyamatok koordinálása/felügyelete (Minőségügy, karbantartás, gépsor)
    • Terméktámogatás, vevőkapcsolattartás, termékfejlesztés támogatása
    • Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
    • Villamos vagy gépész vagy ipari informatika területen szerzett legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
    • Felsőfokú műszaki végzettség
    • Mobilitási hajlandóság
    • Önálló munkavégzésre képesség
    • Rugalmasság
    • Precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Több nyelv minimum középfokú ismerete
    • Külföldi munkatapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány
    • Gyártás területén szerzett projekt vagy vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Lehetőséget egy új élet kezdésére,megalapozására, és karrier építésre Németországban
    • Számos Német munkalehetőség, jellemzően nagyvállalti partnereinknél
    • Rugalmas foglalkoztatási feltételek
    • Német munkaszerződés lehetősége
    • Kimelkedő bérezés, juttatási csomag
    • Lakhatás támogatás megállapodás szerint

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Németország

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem küldje el fényképes önéletrajzát.