Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Légy részese a MOL Petrolkémia megaberuházásának!

A MOL Petrolkémia Zrt. elindította az Olefin-1 kulcsüzemének rekonstrukciós programját, melynek célja az üzem élettartamának meghosszabbítására. A projekt megvalósítása igazi mérnöki kihívást jelent a program összetettsége, a nagyleállásokhoz kötött megvalósíthatósága miatt.

A rekonstrukció megvalósításához az alábbi pozícióra várjuk jelentkezésed:

MÉRNÖK MUNKATÁRS – FORGÓGÉPES SPECIALISTA

Munkakör célja:

    A forgógépes terület (kompresszorok, turbinák, szivattyúk, ventillátorok stb.) szakértő mérnökeként felelős az MPK Olefin-1 Rekonstrukciós program megvalósításához kapcsolódó mérnöki feladatok elvégzéséért, a projekt előkészítésétől annak megvalósításáig és utóértékeléséig.

Feladatok:

  • Szakértő mérnökként felelős az Olefin rekonstrukciós projekt előkészítéséhez és megvalósításához kapcsolódó forgógépes szakterületi és projekt mérnöki feladatok ellátásáért.
  • Felelős a forgógépes projektek (munkacsomagok) megvalósításhoz szükséges műszaki tartalom kidolgozásáért és a megvalósítási ütemterv összeállításáért, harmonizálva a tervezett nagyleállásokkal, tisztítási leállásokkal. Részt vesz a tenderek értékelésében, az értékelési szempontrendszer kidolgozásában. Közreműködik a szerződések előkészítésében, megkötésében.
  • A kivitelezési fázisban irányítja a meghatározott forgógépes projektek megvalósítását. Felelős a részletes, integrált ütemtervek kidolgozásáért, együttműködve a kivitelezésben résztvevő partnerekkel. Közreműködik a projekt erőforrások meghatározásában, tervezésében. Ellenőrzi és riportálja a projekt előrehaladását.
  • Elősegíti a projekt határidőre, költségkereten belüli és az üzleti célkitűzések teljesüléséhez szükséges műszaki színvonalon történő megvalósítását.
  • Részt vesz a próbaüzemi és üzemindítási tevékenységekben. Irányítja és koordinálja a projekt utóértékelését a felelőségi körébe tartozó munka csomagokra (projektekre) vonatkozóan.

Kit keresünk?

  • Mérnök (gépész, vegyész) végzettségű,
  • 5 éves szakmai tapasztalattal (petrolkémiai, finomítói, vegyipari területen szerzett karbantartási és projektmenedzsment gyakorlat előnyt jelent),
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással bíró kollégákat.

Mit kínálunk?

  • versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatások (cafeteria, lakhatási támogatás, bónusz, stb.)
  • speciális szakterületen szerezhető tapasztalat, nemzetközileg elismert cégekkel együttműködve
  • izgalmas mérnöki kihívások, hosszú távú karrier út

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mérnök munkatárs – forgógépes specialista
  • Hirdető cég: MOL PETROLKÉMIA ZRT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Város: Tiszaújváros
  • Feladatok: Szakértő mérnökként felelős az Olefin rekonstrukciós projekt előkészítéséhez és megvalósításához kapcsolódó forgógépes szakterületi és projekt mérnöki feladatok ellátásáért. Felelős a forgógépes projektek (munkacsomagok) megvalósításhoz szükséges műszaki tartalom kidolgozásáért és a megvalósítási ütemterv összeállításáért, harmonizálva a tervezett nagyleállásokkal, tisztítási leállásokkal. Részt vesz a tenderek értékelésében, az értékelési szempontrendszer kidolgozásában. Közreműködik a szerződések előkészítésében, megkötésében. A kivitelezési fázisban irányítja a meghatározott forgógépes projektek megvalósítását. Felelős a részletes, integrált ütemtervek kidolgozásáért, együttműködve a kivitelezésben résztvevő partnerekkel. Közreműködik a projekt erőforrások meghatározásában, tervezésében. Ellenőrzi és riportálja a projekt előrehaladását. Elősegíti a projekt határidőre, költségkereten belüli és az üzleti célkitűzések teljesüléséhez szükséges műszaki színvonalon történő megvalósítását. Részt vesz a próbaüzemi és üzemindítási tevékenységekben. Irányítja és koordinálja a projekt utóértékelését a felelőségi körébe tartozó munka csomagokra (projektekre) vonatkozóan.
  • Elvárások: Mérnök (gépész, vegyész) végzettségű, 5 éves szakmai tapasztalattal (petrolkémiai, finomítói, vegyipari területen szerzett karbantartási és projektmenedzsment gyakorlat előnyt jelent), tárgyalóképes angol nyelvtudással bíró kollégákat.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-06
  • Lejárati dátum: 2018-07-20
Állás, munka még: MOL PETROLKÉMIA ZRT.>