Izotóp Intézet KFT
Minőségellenőrző Csoportjába
keres

Mérnök

munkatársat

Feladata:

  • nagyműszeres analitikai mérések (HPLC és gamma spektroszkópia), radionuklidos tisztaságvizsgálatok, aktivitásmérés ionkamrával;
  • kémiai, radiokémiai és fizikai vizsgálatok elvégzése;
  • az elvégzett ellenőrzések és vizsgálatok előírás szerinti dokumentálása;
  • a Minőségellenőrző csoportnál használatos dokumentumok és formanyomtatványok készítése;
  • részvétel a módszerfejlesztési munkákban, validálásokban és stabilitásvizsgálatokban;

Elvárások:

  • vegyész vagy bio-, környezet-, élelmiszermérnök, egyetemi végzettség (BSC), közép szintű angol nyelvismeret (írásbeli főleg), MS Office ismerete

Előny:

  • klasszikus és műszeres analitikai gyakorlat, gyógyszergyártási (GMP) környezet ismerete, vegyészmérnök végzettség előny

Amit kínálunk:

  • cafeteria juttatási rendszer
  • képzési és szakmai fejlődési lehetőség
  • szabadidő-támogatás: MTA üdülők
  • MEDICOVER egészségügyi szolgáltatást
  • AYCM sportszolgáltatóhoz való csatlakozási lehetőség
  • 5 nap pótszabadság
  • céges buszjárat

    Munkaidő: Heti 40 óra
    Sugárveszélyes munkakör

    Pozíció területei: Gyártás-Termelés/ Egészségügy/ Gyógyszeripar

    Munkavégzés helye: Budapest, Csillebérc

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1121 Konkoly-thege Miklós út 29-33..

Szakmai önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével várjuk.