AGRIKON- ALFA Kft. (AGRIKON-ALFA KFT.)

Az Agrikon-Alfa Ipari és Kereskedelmi (ágazatában piacvezető) Kft. (Kecskemét) felvételre keres mérnök kereskedő- projektvezető értékesítési gyakorlattal rendelkező munkatársat.

Mérnök kereskedő/ Projektvezető

Főbb feladatok, munkák:

    • Az Agrikon-Alfa Kft. által gyártott, illetve forgalmazott rozsdamentes nagykonyhai- épületgépészeti, ipari bel- és külpiaci kereskedelme
    • új üzleti kapcsolatok kialakítása
    • ajánlatkészítés, illetve azok nyomonkövetése
    • üzleti tárgyalások megszervezése, önálló lebonyolítása
    • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
    • megnyert projektek kivitelezésének irányítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Nagykonyhai-ipari berendezések kereskedelmében szerzett gyakorlat
    • számítógépes ismeretek
    • " B" kategóriás jogosítvány
    • utazási hajlandóság
    • rugalmasság
    • határozott tárgyalási kommunikáció, illetve kapcsolatteremtő készség, kreativitás
    • dinamizmus, felelősségteljes, céltudatos, önálló és csoportos munkavégzés
    • nyitottság új ismeretek megszerzésére
    • műszaki érdeklődés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • szakirányú végzettség( kerskedelem, mérnök)
    • professzionális konyhatechnológiai területen szerzett tapasztalat
    • idegen nyelv ismeret

Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés
    • szakmai fejlődés lehetősége
    • külföldi képzéseken való rendszeres részvételi lehetőség
    • gépkocsi
    • mobiltelefon
    • béren kívüli juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Külső Szegedi út 136.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!