Mérnök gyakornok - Veresegyház (WHC021162) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Veresegyház

2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén Partnerünk közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok:

    • Gyártással kapcsolatos adatok rendszerben rögzítése, kezelése a folyamat paramétereinek meghatározása és kialakítása alapján
    • Berendezések és szerszámok tervezése javítások és folyamfejlesztés céljából
    • Új ötletekkel a jelenlegi folyamatok javítása a kitűzött célok elérése érdekében
    • Részvétel az új gépekhez szükséges specifikációk meghatározásában
    • Az új beruházások és költségek jóváhagyásának előkészítése
    • Résztvétel az új berendezések technikai nyomon követéseben
    • Résztvétel a LEAN kezdeményezésben
    • A gyártási folyamatok napi monitorizálása
    • Műveleti utasítások készítése segítése
    • Javító hegesztési utasítások készítésének segítése
    • 3D scanelési folyamatokban való segítés

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • Folyamatban lévő mérnök tanulmányok
    • Heti minimum 24 óra vállalása
    • Jártasság irodai rendszerek, szoftverek (Excel, AutoCAD) használatában
    • Legalább középszintű angol nyelvtudás
    • Jó problémamegoldó képesség

Egyéb információ

Szerezz releváns szakmai tapasztalatot!

Amit kínálunk

    • Br. 1600 Ft-os órabér
    • Hosszútávú diákmunka lehetőség
    • Ingyenes céges buszjárat
    • Szakmai fejlődés és kihívások
    • Előrelépési lehetőség - akár főállásba is!
    • Szakdolgozat téma választásban segítség, megvalósítási lehetőség cégen belül, a terület által biztosított supportal

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Veresegyház