Mérnök gyakornok

PRODIÁK Iskolaszövetkezet

3300 Eger

Autóelektronikai partnercégünk számára keresünk diákokat gyakornok pozícióra!

Főbb feladatok, munkák:

  • Különféle dokumentumok rendszerezése
  • Munkavédelmi fejlesztések bevezetésének támogatása
  • A termelésben használt szerszámok rendszerezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat nappali vagy levelező tagozaton
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete
  • Minimum heti 3 nap munkavégzés vállalása legalább 6 hónapon keresztül

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Multinacionális cégnél történő munkatapasztalat szerzés
  • Rugalmas beosztás
  • SZÉP-kártya juttatás
  • Céges buszjárat használata
  • Kedvezményes/ingyenes sportolási lehetőségek
  • Díjazás a ledolgozott munkaórák arányában (megbeszélés alapján!)
  • Utazási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz!
3300 Eger