Mérnök Gyakornok

Bruttó 1 700 Ft/óra

PRODIÁK Iskolaszövetkezet

5600 Békéscsaba

Magyarország piacvezető téglagyártója munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Töltsd gyáraink egyikében a SZAKMAI GYAKORLATOD, írd nálunk a SZAKDOLGOZATOD vagy indítsd be KARRIERED kezdetben rész-, majd teljes munkaidőben.
  • Automatizált gyártási folyamatainkba keresünk tehetséges gyakornokokat elsősorban, villamos-, gépész-, mechatronikai-, anyag- és energetikus mérnököket.
  • Mindössze csak heti 20 óra

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elsősorban, villamos-, gépész-, mechatronikai-, anyag- és energetikus mérnököket keresünk

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tanulási és fejlődési lehetőséget automatizált gyárainkban
  • Támogatást a diploma megírásában
  • Tehetséges munkavállalóinknak egy 3 éves vezetői képzést biztosítunk a JUMP programunkban!
  • Bruttó 1700 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Mechatronikai mérnök