A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb és legsikeresebb, fogyasztási cikkek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó nemzetközi nagyvállalat. A P&G számára fontos, hogy jobbá tegye vásárlói életét. A P&G számára dolgozói és márkái jelentik sikerének titkát. Csömörön található, közel 900 főt foglalkoztató, 1991 óta működő női higiéniai termékeket (Always, Naturella, Discreet, Tampax) előállító üzemünkbe keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

Mérnök gyakornok

    A legkitűnőbb embereket alkalmazzuk és toborozzuk világszerte.
    Szervezetünket belülről építjük, dolgozóinkat kizárólag a teljesítményértékelés figyelembe vételével léptetjük elő és jutalmazzuk.

Feladataid lesznek:

  • Önálló mérnöki feladatok, a tervezéstől a megvalósításig. A gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése, fejlesztése.
  • Termelési hatékonyságot növelő projektek ill. új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása.
  • A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok, berendezések esetén a minőségbiztosítás és megbízhatósági minősítési folyamatainak vezetése.
  • Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése.
  • Karbantartási rendszer továbbfejlesztése

Jelentkezz, ha:

  • Utolsó éves főiskolai és egyetemi hallgató vagy az alábbi szakok egyikén:
    • Gépészmérnök
    • Villamosmérnök
    • Vegyészmérnök
    • Műszaki menedzser
  • Tudod vállalni a termelési projektek technikai támogatását 6-12 hónapon át.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel, szóban és írásban.

Miért válassz minket:

  • Diplomaszerzés után lehetőség teljes munkaidős alkalmazásra
  • Versenyképes kompenzáció
  • Munka közbeni tréningek
  • Nemzetközi környezet

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Csömör

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!