Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Procter & Gamble egy olyan amerikai multinacionális vállalat, mely kiváló minőségű és értékű termékeket és szolgáltatásokat nyújt a Világ több mint 180 országában.

Csömörön található, 1991 óta működő női higiéniai termékeket előállító üzemünkbe keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

Mérnök gyakornok

A MUNKAKÖR

    Termelési projektek technikai támogatása. Önálló mérnöki feladatok, a tervezéstől a megvalósításig 3-9 hónapon át.

Főbb feladatok:

    • A gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése, fejlesztése.
    • Termelési hatékonyságot növelő projektek ill. új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása.
    • A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok, berendezések esetén a minőségbiztosítás és megbízhatósági minősítési folyamatainak vezetése.
    • Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése.
    • Karbantartási rendszer továbbfejlesztése.

AMIT VÁRUNK

    Utolsó éves főiskolai és egyetemi hallgató az alábbi szakok egyikén:
    • Gépészmérnök
    • Villamosmérnök
    • Mérnök menedzser
    • Kommunikációképes angol nyelvtudás – szóban és írásban.

AMIT AJÁNLUNK

    • Munka közbeni tréning
    • Nemzetközi környezet
    • Diplomaszerzés után lehetőség teljes munkaidős alkalmazásra
    • Versenyképes kompenzáció

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Csömör

További információ és jelentkezés online a karrier website-on a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mérnök gyakornok
  • Hirdető cég: Procter&Gamble/Hyginett Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Csömör
  • Feladatok: A gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése, fejlesztése. Termelési hatékonyságot növelő projektek ill. új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása. A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok, berendezések esetén a minőségbiztosítás és megbízhatósági minősítési folyamatainak vezetése. Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése. Karbantartási rendszer továbbfejlesztése.
  • Elvárások: Utolsó éves főiskolai és egyetemi hallgató az alábbi szakok egyikén: Gépészmérnök Villamosmérnök Mérnök menedzser Kommunikációképes angol nyelvtudás – szóban és írásban.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-04
Állás, munka még: Procter&Gamble/Hyginett Kft.>