Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.

Gyakornoki Programunk keretében dunavarsányi telephelyünkre keresünk:

Mérnök gyakornokot

Szeretnél gyakorlatod során hasznos tapasztalatokat szerezni, amiket később kamatoztatni tudsz?
Ha igen, jelentkezz hozzánk, amennyiben:

  • Érdekesnek találod a multikulturális környezetet és nem okoz problémát, ha angolul kell beszélned
  • Magabiztosan kezeled a Microsoft Excel és Power Point alkalmazásokat
  • Hozzáállásod proaktív és nyitott: kész vagy minden nap valami újat tanulni
  • Precízség és pontosság jellemez
  • Szeretnél rugalmas beosztásban dolgozni (2-5 munkanap hetente)

TE lehetsz leendő Mérnök gyakornokunk, ha az alábbi szakok egyikén, nappali tagozatos egyetemi vagy főiskolai hallgatóként folytatod tanulmányaidat:

  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Mechatronikai mérnök
  • Minőségügyi mérnök
  • Folyamatmérnök
  • Anyagmérnök
  • Vegyészmérnök

És amit a tapasztalatokon kívül nyújtanánk:

  • Gyakornoki fizetés és juttatások (munkába járás támogatása, meleg-étkezési támogatás)
  • Egy kijelölt, tapasztalt Mentor segítene a munkád során
  • Fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli feladatok
  • Modern munkakörnyezetben történő munkavégzés
  • Izgalmas projektekben vehetsz részt egy fiatal, összetartó, jó hangulatú csapat tagjaként
  • Lehetséges jövőbeni állásajánlat

Várjuk azon tehetséges hallgatók jelentkezését, akik szeretnének széleskörű tapasztalatot szerezni egy versenyképes, nemzetközi gyártó vállalatnál!

LEGYÉL TE IS GYAKORNOKI PROGRAMUNK RÉSZESE! JELENTKEZZ HOZZÁNK WEBOLDALUNKON KERESZTÜL.