EU-DiákOK Iskolaszövetkezet
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Mérnök gyakornok

A Samsung SDI Magyarország Zrt. piacvezető vállalat a kreatív technológiai megoldások és az innováció területén.

Partnerünk, a Samsung SDI Magyarország Zrt. lítium-ion akkumulátorokat gyárt az autóipar számára.

Főbb feladatok, munkák:

A Samsung SDI , Winding, Assembly, Innovation Formation, Formation, Pack vagy Stack területén az összes vizuális SOP elkészítése, különböző folyamatok képekkel való standard ábrázolása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív vagy passzív (25 éves korig) nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Tanulmányok folytatása BSc másodéven, vagy MSc első éven gépészmérnök, villamosmérnök, műszaki menedzser, járműmérnök, mechatronikai mérnök vagy mérnökinformatikus szakon
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Erős excel ismeret
  • Önállóság, jó kommunikációs képesség, csapatmunka, kreativitás, jó problémamegoldó képesség, jó alkalmazkodóképesség
  • A munkához folyékony magyar nyelvtudás szükséges!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelent a robottechnológia, mechatronika, PLC ismerete

Amit kínálunk:

A Samsung SDI Magyarország Zrt. csapatában igazi innovatív iparágban tanulhatsz, és fejlesztheted azt.
Személyes mentor támogatja nap mint nap a szakmai fejlődésedet.
Órabér: Br. 1322 Ft/óra
A céges busz mellett napi egyszeri étkezés is biztosított koreai és magyar étellel.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Közlekedési mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

2131 Göd, Fóti utca 2.

Jelentkezni önéletrajz feltöltése mellett lehetséges.