Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Wavin Hungary Kft. jelentős nemzetközi háttérrel rendelkező, innovatív, építőipari műanyag csőrendszereket (épületgépészet, közmű, csatorna) gyártó és értékesítő, a digitális átállásban élenjáró cég, a magyar piac meghatározó szereplője.

A kereskedelmi csapatba keresünk új munkatársat a cég innovatív termékeinek piaci képviseletére, összetett, felelős feladatkör ellátására az alábbi pozícióba:

Mérnök értékesítő

Feladatai:

  • Épületgépészeti műanyag csőrendszerek értékesítése
  • A termékkör piaci képviselete
  • Kapcsolattartás kiemelt ügyfelekkel (nagykereskedők, tervezők, beruházók, kivitelezők körében)
  • A felületfűtés-hűtés termékek értékesítése
  • Termékmenedzseri feladatok
  • Új ügyfelek és üzleti lehetőségek felkutatása
  • Projektek figyelése és kezelése
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Elvárásaink:

  • Felsőfokú épületgépész-mérnöki, vagy építőmérnöki (esetleg más műszaki) végzettség
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Agilis személyiség, határozottság, jó kapcsolatteremtő képesség
  • Digitális készségek
  • Kreativitás
  • Széleskörű szakmai érdeklődés, motiváció
  • Hasonló termékkörhöz kapcsolódó releváns szakmai tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • A nemzetközi cég vérkeringésébe való bekapcsolódás
  • Magas színvonalú munkaeszközök és körülmények, cégautó
  • Motivált csapat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Zsámbék

Szakmai kihívást, fejlődést kereső pályázók jelentkezését várjuk önéletrajzzal és motivációs levéllel a következő.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mérnök értékesítő
  • Rövid pozíció név: Mérnök értékesítő
  • Hirdető cég: WAVIN Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Zsámbék
  • Feladatok: Épületgépészeti műanyag csőrendszerek értékesítése A termékkör piaci képviselete Kapcsolattartás kiemelt ügyfelekkel (nagykereskedők, tervezők, beruházók, kivitelezők körében) A felületfűtés-hűtés termékek értékesítése Termékmenedzseri feladatok Új ügyfelek és üzleti lehetőségek felkutatása Projektek figyelése és kezelése Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Elvárások: Felsőfokú épületgépész-mérnöki, vagy építőmérnöki (esetleg más műszaki) végzettség Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban) Agilis személyiség, határozottság, jó kapcsolatteremtő képesség Digitális készségek Kreativitás Széleskörű szakmai érdeklődés, motiváció Hasonló termékkörhöz kapcsolódó releváns szakmai tapasztalat
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: WAVIN Hungary Kft.>