Ismered a legújabb forgácsolási technikákat?
Sztárértékesítő vagy műszaki területen?
Olvass tovább, van egy jó lehetőségünk!

Mérnök értékesítő

Miért lesz jó döntés ez számodra?

  • Családias méretű cégnél egy támogató csapat tagja lehetsz
  • Egy teljesen új, modern környezetben dolgozhatsz
  • Nálunk fontos a munka és magánélet egyensúlya (és ezt be is tartjuk!)

Mik lesznek a feladataid?

  • Az ügyfeleknél felmerülő egyszerű és komplex forgácsoló technológiai feladatok megoldása
  • Forgácsoló technológia- és szerszám ajánlások készítése
  • Az ajánlott szerszámozási megoldáson alapuló árajánlat készítése
  • Szerszámvázlatok készítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelek különböző szintű képviselőivel (döntéshozók, műszaki-, beszerzési-, termelési alkalmazottak)
  • Ügyfélkör bővítés, új partnerek bevonása az értékesítésbe
  • Személyre szabott értékesítési célok teljesítése

Mit várunk el tőled?

  • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányokat
  • 2-3 év műszaki értékesítésben szerzett tapasztalatot
  • Társalgási szintű angol nyelvtudást
  • B-kategóriás jogosítványt
  • Fejlett fémforgácsoló technológiák ismeretét

Előnyt jelent:

  • Gépgyártás-technológiai végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pest megye