InnoPan TECH Kft.

PIR hőszigetelő termékeket gyártó cég megnövekedett feladatainak ellátása érdekében új munkatársat keres Nyugat-magyarországi munkavégzésre az alábbi munkakörbe:

Mérnök értékesítő

Főbb feladatok, munkák:

    • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, piaci pozíció erősítése
    • Kapcsolattartás kivitelezőkkel, építészekkel, új partnerekkel, kereskedőkkel
    • Új ügyfelek felkutatása
    • Műszaki kérdésekben szaktanácsadás
    • Árajánlatok készítése
    • Tárgyalások lebonyolítása
    • Adminisztratív feladatok ellátása
    • Beszámolók készítése a vezetőség részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Min. középfokú végzettség (építő vagy építész technikus)
    • Több éves üzletkötői tapasztalat
    • Kereskedő véna
    • Kiemelkedő kommunikációs készség, határozott fellépés
    • Önálló precíz munkavégzés
    • B kategóriás jogosítvány és autóvezetői tapasztalat
    • Utazási hajlandóság
    • Építőipari újdonságok iránti érdeklődés
    • Ms Office programok magabiztos használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Építő- vagy építész mérnöki diploma
    • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
    • Nyugat-magyarországi lakhely

Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Céges gépjármű (személyautó), mobiltelefon, laptop
    • Alkalmazotti jogviszony, határozatlan idejű szerződés
    • Stabil vállalati háttér
    • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja fényképes szakmai önéletrajzát.