Karrier Hungária Kft.

Mérnök értékesítő (épületgépészet) (KH_100890)

Nemzetközi partnerünkhöz keresünk Mérnök értékesítő pozícióba új munkatársat. A pozíció célja az értékesítés és a műszaki támogatás a dél-kelet európai meglévő és új épületgépészeti partnerek részére.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkör támogatása
  • Új ügyfélkör kiépítése (tervezőirodák, kivitelezők, befektetők, kereskedelmi partnerek)
  • Épületgépészeti termékek értékesítése
  • Árajánlatok, szerződések készítése és kezelése
  • Kimutatások, prezentációk készítése
  • Műszaki tanácsadás, támogatás, oktatás, dokumentáció
  • Együttműködés a gyártókkal
  • Továbbképzéseken, tréningeken, kiállításokon, gyárlátogatásokon, valamint nemzetközi találkozókon való részvétel
  • Vevői panaszkezelés
  • Projekt menedzsment

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Értékesítési véna
  • Minimum 3 év releváns tapasztalat
  • AutoCAD ismeret és gyakorlat
  • Tárgyalóképes magyar és angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Microsoft Word, Excel, PowerPoint napi használata
  • Érvényes gépjármű vezetői engedély
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Precizitás. szervezőkészség

Előnyt jelent:

  • Épületgépészeti ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Magyar (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.