Mérnök értékesítő

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója stabil hátterű, az ipari  kapuk és rakodástechnika piacának vezető forgalmazója és szolgáltató partnercége számára keres munkatársat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Értékesítések után kifizetésre kerülő bónusz
  • Vállalati gépjármű, telefon és laptop
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, inspiráló munkahelyi környezet

A munkakör tartalma:

  • A vállalat termékkörének értékesítése üzleti partnerek számára
  • Ipari berendezések széleskörű tárházával kapcsolatos műszaki tanácsadás
  • Új projektek felkutatása, menedzselése a bevezetéstől a lezárásig
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, potenciális ügyfelekkel
  • A vállalat képviseletének ellátása, ügyféligények felmérése
  • Mérnöki és projekt jellegű tanácsadás

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel (építőipari, gépészmérnöki diploma előny);
  • Legalább 3-5 év B2B értékesítésben szerzett tapasztalattal
  • Műszaki érzékkel és projekt jellegű szemléletmóddal
  • Kiváló kommunikációs készséggel
  • Középszintű angol nyelvtudással
  • B kategóriás jogosítvánnyal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.