Mérnök asszisztens

Bruttó 1 750 Ft/óra

PRODIÁK Iskolaszövetkezet

2800 Tatabánya

Tatabányára keresünk diákokat nyárimunkára. Ismerd meg a leendő szakmád és keress vele már MOST!

Főbb feladatok, munkák:

  • Sori analízisek - Down time csökkentés és adatbázis építés
  • AOI / X- ray - Beültető program optimalizálás mérések és szűk keresztmetszetek megszüntetése
  • Junior összeszerelési mérnök feladatok ( BE - mérnök)
  • Munkautasítások írás
  • Strain gauge mérések elkészítése ( Optimalizálása - fejlesztése) - évente ismétfődő feladat.
  • Képesség vizsgálatok elvégzése - Folyamatképesség ( Ez folymatos méréseket kíván bizonyos időközönként)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív tanulói jogviszony
  • Főiskola vagy egyetemi tanulmányok valamilyen mérnök szakon

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalatszerzés a nyár alatt

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Könnyűipari mérnök
  • Villamosmérnök