Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja. Nálunk nem csak személyautók, hanem kamionok, vagy bármilyen nagymotor fejlesztésében is szerezhetsz tapasztalatot.

Munkádat a magas szervezettségről és precizitásról könnyű felismerni? Szívesen támogatnád a kalibrációs motorfejlesztő csapatunkat és dolgoznál egy inspiráló légkörben? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL magyarországi csapatához!

Mérnök asszisztens – Big Data

Motorfejlesztés területen
Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • A járműfejlesztési folyamathoz kapcsolódó mérési adatok értékelése, elemzése és vizualizációja (flottaellenőrzés)
  • Összetett hajtáslánc és motorfejlesztési projektek támogatásában vehetsz részt pl. károsanyag-kibocsátás tesztek, kipufogógáz-utókezelés, OBD témák
  • A fejlesztési csapat részeként aktív szerepet vállalhatsz a munkafolyamatok, módszertanok és az értékelő tool-ok fejlesztésében
  • A fejlesztőmérnökök napi munkájának támogatása, idegen nyelven is

Ha mindehhez:

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudásod van (B2), német nyelvtudás előny
  • Érdeklődsz az autóipar iránt
  • Jól szervezel, hatékonyan priorizálod feladataidat
  • Jó kommunikációs és analitikus készséggel rendelkezel
  • Megoldáscentrikus gondolkodásmódod van és szeretsz csapatban dolgozni,

    akkor jó eséllyel pályázhatsz a pozícióra!

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kattints a JELENTKEZEM gombra.

A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.

Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot