Tona Hungary Kft.

Mérlegképes könyvelő

Feladatok:

    • Társaság teljes körű könyvelési feladatainak ellátása
    • Adóbevallások, kimutatások, riportok, éves beszámolók időben elkészítése
    • Statisztikai adatszolgáltatások teljesítése
    • Adófolyószámla egyeztetése, ellenőrzése
    • Analitikus nyilvántartások egyeztetése
    • Vevő és szállítói analitikák havi egyeztetése
    • Kapcsolattartás a hatóságokkal, hivatalok felé cég képviselete
    • Könyvvizsgálat előkészítése, együttműködés a könyvvizsgálóval
    • Havi/negyedéves zárás, számlaegyenlegek egyeztetése
    • Év közbeni és év végi bevallások elkészítése
    • Költség (ráfordítás) és eredményszámlák folyamatos vezetése
    • A vállalkozás eredményének meghatározása
    • A vállalkozás üzemszerű működésének, gazdasági folyamatainak támogatása, ezzel kapcsolatos beszámolók folyamatos elkészítése
    • Döntéstámogató anyagok készítése az ügyvezetés részére
    • Pénzügyi vezető munkájának támogatása
    • Eszközállomány nyilvántartása, változások követése, kapcsolódó adatszolgáltatások adatainak előállítása
    • Vagyonleltárak összeállítása
    • Számviteli szabályzatok karbantartása, aktualizálása
    • Adó és számviteli jogszabályok változásának nyomon követése
    • Időbeli elhatárolásokkal kapcsolatos könyvelési feladatok elvégzése, egyeztetése
    • Pénzügyes kollégák távollétében vevő/szállító számlák, pénztár kezelése, banki átutalások előkészítése/utalása
    • Pályázati és banki adatszolgáltatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Mérlegképes könyvelői végzettség
    • Regisztrált mérlegképes könyvelői státusz
    • 5-10 éves teljes körű könyvelői tapasztalat
    • MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, Word)
    • Munkához való pozitív hozzáállás, terhelhetőség
    • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
    • Jó kommunikációs készség
    • Magas színvonalú könyvelői (pénzügyi és számviteli) szakmai, adózási ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • FMCG területén szerzett könyvelői tapasztalat
    • Angol nyelv ismerete
    • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
    • Bérszámfejtés
    • Egyéb idegen nyelv
    • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
    • Gyáli lakhely

Amit kínálunk:

    • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
    • Csapatmunka

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2360 Gyál

magyatr nyelvű,fényképes önéletrajz