A Takarékinfo Zrt. a hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív szolgáltatásokat nyújtó IT szolgáltató.
Dinamikusan fejlődő, sokoldalú csapatunkba várjuk szakmai kihívásokat kereső új munkatársunkat:

Mérlegképes könyvelő

munkakörbe

Az új munkatárs feladatai:

• Számviteli bizonylatok ellenőrzése, kontírozása könyvelése (számlák, pénztári és banki bizonylatok)
• Főkönyv-analitika egyezőségének biztosítása, nyitott tételek egyeztetése
• Éves és évközi audithoz adatszolgáltatás, kiegészítő melléklet befektetett eszközökkel, árukkal és hitelfelvétellel kapcsolatos tábláinak elkészítése
• A főkönyvelő munkájának támogatása, eseti feladatok ellátása

A pályázóval szembeni elvárások:

• Pénzügyi és számviteli képzettség (mérlegképes könyvelői, vagy szakirányú főiskolai végzettség)
• Naprakész, széleskörű elméleti és gyakorlati számviteli ismeretek
• SAP integrált számviteli rendszer ismerete
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel,)
• Tanulékony, nyitott attitűd
• Önálló munkavégzés, pontosság
• Rugalmasság, problémamegoldó hozzáállás
• Jó kommunikációs készség
• Proaktív hozzáállás
• Csapatmunka

Amit kínálunk:

• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatot egy hazai TOP10 bankokat kiszolgáló stabil hátterű, növekedő informatikai cégnél
• Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
• Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
• Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület, Kapás utca 11-15.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.