SIVA-GROUP Zrt.

Cégünk több, mint 30 éve már a piacon lévő, megbízható magyar tulajdonban lévő épületgépész cég, meglévő gazdasági és pénzügyi csapatába

mérlegképes könyvelő

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégcsoport cégeinek teljeskörű könyvelése(forint) Revolution Iroda++
  • Bevallások, bejelentések határidőre történő elkészítése
  • Adó, pénzügyi és számviteli ellenőrzések elkészítése és/vagy támogatása
  • Éves és időszaki zárások és beszámolók elkészítése
  • Kapcsolattartás bankkal, hatóságokkal, könyvvizsgálóval, NAV-val, önkormányzattal és külső partnerekkel
  • Adatszolgáltatás, dokumentációk és riportok elkészítése a cégvezetés felé
  • Pénzügyi feladatok, számlázás, egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • 3 fős csapat szakmai támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügyi, számviteli, gazdasági, közgazdasági)
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat, teljes körű könyvelési ismerettel
  • Releváns pénzügyi és számviteli törvények ismerete
  • Erős felhasználói szintű számítógép kezelői ismeret (Revolution ismerete előnyt jelent)
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Magas szintű precizitás, pontosság
  • Megbízhatóság

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1151 Wysocki utca 1.