Mérlegképes könyvelő (Részmunkaidő – 4 órában)

Kerepesi telephelyű ügyfelünk megbízásából keresünk Mérlegképes Könyvelő munkatársat. Partnerünk aroma- és színező oldatok készítésére és gyártására szakosodott. Ügyfelei között olyan első osztályú márkák szerepelnek, amelyek világszerte elismertek. Három gyártóüzemmel működnek Illinoisben, Kaliforniában és Magyarországon egyaránt.

Főbb feladatok:

  • Komplex könyvelési feladatok ellátása, ellenőrzése SAP környezetben
  • Havi/negyedéves/ éves zárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Bevallások készítése
  • Statisztikák és egyéb jelentések, riportok összeállítása
  • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a külső bérszámfejtővel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség és regisztráció
  • Legalább 2-3 éves termelővállaltnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • A számviteli törvény és az adózással (TAO, ÁFA) kapcsolatos jogszabályok naprakész ismerete
  • Pontosság, megbízhatóság
  • MS Office erős ismerete
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Közvetlen, családias csapat
  • Stabil munkakörnyezet
  • Bónusz (Havi/Éves)
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása
  • Home Office lehetőség

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Kerepes