Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Dunaújvárosi partnercégünk számára keresünk

Mérlegképes könyvelő

munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

  • NAV, KSH, egyéb hatóságok felé bevallások önálló elkészítése, ügyfélkapun történő beküldése
  • Havi bérszámfejtés és a bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatás, vegyes könyvelés elkészítése, feladása
  • Bejövő számlák számviteli szempontból történő vizsgálata, problémás számlák kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői szakképesités
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Féléves bónusz
  • Munkába járás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Munkavégzés helye:

2400 Dunaújváros

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott email címre: {email}

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mérlegképes könyvelő
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Dunaújváros
  • Feladatok: NAV, KSH, egyéb hatóságok felé bevallások önálló elkészítése, ügyfélkapun történő beküldése Havi bérszámfejtés és a bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatás, vegyes könyvelés elkészítése, feladása Bejövő számlák számviteli szempontból történő vizsgálata, problémás számlák kezelése
  • Elvárások: Mérlegképes könyvelői szakképesités 2-3 éves szakmai tapasztalat Megbízható, precíz munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.21