Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
20 éve a magyar piacon jelenlévő nemzetközi cég keres

Mérlegképes könyvelőt

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítói számlák iktatása, kontírozása, könyvelése
  • Házi pénztár kezelése, könyvelése
  • Banki utalások, banki kivonatok könyvelése
  • Vevői, szállítói folyószámlák kezelése, egyeztetése
  • Tárgyi eszköz analitika vezetése, főkönyvi egyeztetés
  • Közreműködés a havi, éves zárások elkészítésében
  • Közreműködés az adóbevallásokban és könyvvizsgálatban
  • egyéb szakmai, elemző, adatgyűjtési feladatok végzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • A fenti feladatokban szerzett több éves tapasztalat
  • MS Office erős felhasználói szintű használata
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

cafeteria

Bérigénnyel megjelölt önéletrajzát várjuk.

Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
  • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
  • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
    A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mérlegképes könyvelő
  • Rövid pozíció név: Mérlegképes könyvelő
  • Hirdető cég: Nemzetközi cég
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Szállítói számlák iktatása, kontírozása, könyvelése Házi pénztár kezelése, könyvelése Banki utalások, banki kivonatok könyvelése Vevői, szállítói folyószámlák kezelése, egyeztetése Tárgyi eszköz analitika vezetése, főkönyvi egyeztetés Közreműködés a havi, éves zárások elkészítésében Közreműködés az adóbevallásokban és könyvvizsgálatban egyéb szakmai, elemző, adatgyűjtési feladatok végzése
  • Elvárások: Mérlegképes könyvelői képesítés A fenti feladatokban szerzett több éves tapasztalat MS Office erős felhasználói szintű használata Önálló munkavégzésre való képesség Jó problémamegoldó képesség Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19