Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Nagy múltú, sikeres könyvelő és adótanácsadó iroda
keres fiatalos, jó légkörű csapatába

Mérlegképes könyvelőt

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Főbb feladatok:

  • társaságok teljes körű számviteli ügyintézése,
  • havi és év végi zárásokban aktív részvétel
  • határidők pontos betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • befejezett mérlegképes könyvelői végzettség
  • számviteli, adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • biztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, levelező programok)
  • önálló munkavégzés
  • nagy munkabírás
  • megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • Libra szoftver ismerete
  • nagyvállalati tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség, rugalmasság

Amit nyújtunk:

  • kiemelkedő munkakörülmények, dinamikus, fiatalos csapat
  • rendszeres közös programok, csapatépítés
  • stabil, megbízható munkahely
  • nagy árbevételű, stabil ügyfelek a partnereink
  • betanítás és folyamatos szakmai képzések
  • szakmai továbbfejlődés, profivá válás lehetősége
  • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

részletes fényképes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Maxaldo Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mérlegképes könyvelő
  • Rövid pozíció név: Mérlegképes könyvelő
  • Hirdető cég: Maxaldo Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: társaságok teljes körű számviteli ügyintézése, havi és év végi zárásokban aktív részvétel határidők pontos betartása
  • Elvárások: befejezett mérlegképes könyvelői végzettség számviteli, adózási jogszabályok naprakész ismerete biztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, levelező programok) önálló munkavégzés nagy munkabírás megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.06.19