Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
CÉGTÖRTÉNET:
A Larix Audit Kft. 1996-ban alakult, négy elismert számviteli szakember részvételével. Időközben a tulajdonosi szerkezet átalakult, de a társaság tevékenysége nem változott, csak üzletköre bővült és jelentős vállalkozások könyvelést mondhatja magáénak.

Az eltelt több mint 20 évben jól látható, hogy megnőtt a könyvelést, az adótanácsadást és a könyvvizsgálatot végző szolgáltató cégek szerepe és felelőssége. A három tevékenység kiegészíti egymást és a vállalkozások érdeke is az, hogy e három tevékenységből fakadó követelmények minden döntésüket segítsék. Egy könyvelőiroda a piaci verseny igényeinek úgy tud eleget tenni, hogy a hagyományos könyvvelői tevékenységen túlmutató szolgáltatásokat nyújt. A vállalkozások vezetőinek nincs idejük arra, hogy a gazdasági jogszabályok gyors változásait kövessék. Elvárják a könyvelőtől, hogy informálja a szükséges változásokról és változásokhoz való igazodásról.
A Larix Audit Kft. könyvelőirodájának szolgáltatásai:
  • A vállalkozások gazdasági tevékenységének komplex kezelése; könyvelés, gazdasági- és adótanácsadás, valamint a könyvvizsgálat koordinálása.
  • A könyvelőiroda és a társaság vezetését önálló, erre a feladatra alkalmazott szakember látja el.
  • A hagyományos könyvelői tevékenységen túlmutató könyvelőirodai szolgáltatások:
    • napi rendelkezésre állás 8-tól 15 óráig, mind a könyvelők, mind az irodavezető részéről,
    • belső információs újság, a LARIX HÍRLEVÉL rendszeres kiadása,
    • tájékoztató fórumok megtartása, melyen neves szakemberek készítik fel partnereinket a gazdasági körülményekben történő változásokra,
    • a partner igényihez alkalmazkodó információs rendszer kiépítése.
  • A munkánkért teljeskörü felelősséget vállalunk. Az üzletmenet kockázatának csökkentésére jelentős összegű biztosítással rendelkezünk.
  • Biztonságos szakmai háttér, mely fakad a munkatársak szakmai felkészültségéből. Ha szükséges akkor külső szakértő bevonására is van mód.
  • Az iroda Pécs történelmi belváros peremén helyezkedik el, parkolási lehetőség biztosított.
  • Vállalkozás fejlesztését, pénzügyi finanszírozását segítő pályázatokban, banki konstrukciókban való aktív részvétel.

    Weboldal: www.larixaudit.hu

    Mottó: A partnereink sikere, a mi sikerünk!

Mérlegképes könyvelőt keresünk

Teljes munkaidős vagy 6 órás részmunkaidős foglalkoztatás is elképzelhető. Betanítás után munkavégzés részben otthonról is végezhető.

Feladatok:

  • Könyvelés
  • Bevallások elkészítése
  • Éves Beszámoló elkészítése
  • Bérszámfejtés
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ügyfelek hatóságok előtti képviselete

Elvárások:

  • Legalább 3 éves könyvelőirodai gyakorlat
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Számviteli, adójogi ismeretek
  • Munkajogi, bérszámfejtési ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Szakmai igényesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem, 13. havi fizetés
  • Kiemelkedő színvonalú munkahelyi környezet
  • Családbarát, rugalmas munkaidő
  • Szakma és nyelvi továbbképzések támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécs, 7623 Petőfi S. utca 29/1.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mérlegképes könyvelő
  • Rövid pozíció név: Mérlegképes könyvelő
  • Hirdető cég: LARIX AUDIT Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: Könyvelés Bevallások elkészítése Éves Beszámoló elkészítése Bérszámfejtés Ügyfelekkel való kapcsolattartás Ügyfelek hatóságok előtti képviselete
  • Elvárások: Legalább 3 éves könyvelőirodai gyakorlat Mérlegképes könyvelői képesítés Számviteli, adójogi ismeretek Munkajogi, bérszámfejtési ismeretek Önálló munkavégzés Szakmai igényesség Jó kommunikációs készség Német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Távmunka/otthoni munka
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-11
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1
Állás, munka még: LARIX AUDIT Kft.>