A Delego Consulting Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Újonnan létesülő lítiumionakkumulátor-alkatrészeket gyártó partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Mérlegképes könyvelő – Kínai vagy Angol nyelvtudással

Gödöllő

Feladatok:

  • Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása
  • Bejövő számlák rögzítése és könyvelése
  • Kimenő számlák készítése
  • Részvétel a központi pénzügyi csapat napi munkájának ellátásában
  • Adó, áfa- és egyéb bevallások, beszámolók készítése, könyvelése
  • Havi riportok készítése a központ számára
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Könyvelői területen szerzett 2 év szakmai tapasztalat
  • Magas szintű Excel és Word ismeret
  • Számviteli törvény és adójogszabályok ismerete
  • Magabiztos kínai vagy angol nyelvtudás
  • Rugalmas és együttműködő, problémamegoldó hozzáállás
  • Kiemelkedően pontos, precíz munkavégzés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Gödöllő
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Kínai (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát – angol és magyar nyelven, a pozíció megjelölésével - a 'Jelentkezem' gombra kattintva.