DULUBI Kft.

Munkatársat keresünk

Mérlegképes könyvelő Kecskemét

pozícióba.

DULUBI Kft 18 éves szakmai tapasztalattal *könyvelés, bérszámfejtés, adótanácsadás, IFRS könyvelés* rendelkező könyvelőiroda, jelenleg 10 fő munkatárssal keresi kecskeméti irodájába leendő kollégáját (az iroda 6000 Kecskemét, Szent István király körút 24 sz. alatt található).

Főbb feladatok, munkák:

Teljes körű könyvelési feladatok:

  • vevő, szállítói számlák, bank, pénztár, vegyes bizonylatok könyvelése
  • tárgyi eszközök kezelése
  • KSH adatszolgáltatások
  • Áfa, egyéb adó bevallások
  • havi, negyedéves és éves zárások előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

3-4 év könyvelőirodai tapasztalat, kis-és középvállalkozások teljes körű könyvelésében magabiztos gyakorlati tudással rendelkező, önálló munkavégzésre képes kollégát keresünk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Könyvelőirodai tapasztalat

Amit kínálunk:

versenyképes fizetés, teljes munkaidős foglalkoztatás lehetőleg túlóra nélkül, fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzések, fiatalos, jól együttműködő magas szakmai tudással rendelkező családias csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Szent István körút 24.