GoldenEggs Könyvelő Kft.

Mérlegképes könyvelő - Gyakornok

Irodánk 15 éve működik Szegeden, mára több, mint 100 ügyfelet szolgál ki. Szolgáltatásainkat a hagyományos könyvelés mellett kibővítettük a távkönyvelés illetve a kontrolling lehetőségével is. A munkakörnyezet kimagasló színvonalú. Irodánkra jellemző, hogy a munkatársak jó hangulatban végzik feladataikat. Az informatika területén felvesszük a versenyt a legmodernebb irodákkal, célunk a papírmentes iroda kialakítása, a digitalizáció minden formájára való felkészülés. Több éves stratégiával rendelkezünk, hogy mind szélesebb körben ki tudjuk szolgálni a KKV szektort gazdasági témában (vállalkozás fejlesztési területek). 2019-ben például új üzletágunk a pályázatírás. Mára irodai cégcsoportunk 20 fővel dolgozik, az ország több területén működő ügyfél megelégedésére.

Főbb feladatok, munkák:

Könyvelő- és gazdasági tanácsadó iroda pályakezdő, jelenlegi jogszabályokat jól ismerő mérlegképes könyvelőt keres teljes munkaidőre, szegedi irodába, akár azonnali kezdéssel is.
  • analitikus könyvelés
  • tárgyi eszközök rögzítése
  • főkönyvi kartonok egyeztetése
  • online számlafeldolgozás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • motivált, agilis
  • precizitás, pontosság
  • ügyfélbarát
  • jó kommunikációs készség
  • kitartó

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • TB ügyintézői végzettség
  • ERP rendszer használati tapasztalat
  • Idegen nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • jó munkamorál
  • impozáns irodai környezet
  • kimagasló szakmai- és infrastruktúrális háttér
  • azonnali kezdési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

6728 Szeged, Dorozsmai út 36.

Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbiak feltétlen megjelölésével:
  • szakmai háttér
  • fizetési igény megjelölése
  • legmagasabb és releváns iskolai végzettségek
  • ambíciók a következő 5 évre
  • telefonos és e-mailes elérhetőség
  • fő motiváció
  • miért jelentkezik hozzánk