Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A FŐKERT Nonprofit Zrt.

Pénzügyi és számviteli osztályára

Mérlegképes könyvelő munkatársat

keresünk azonnali munkakezdéssel!

feladatok:

  • Vevői - szállítói számlák rögzítése, nyilvántartás kezelése
  • Számlák igazoltatása társosztályokkal
  • Házi pénztár és készlet könyvelése, ellenőrzése
  • Havi zárási munkálatokban aktív részvétel
  • Aktív kapcsolattartás a beszállítókkal, számlákkal kapcsolatban

elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Minimum 3 éves tapasztalat
  • Magas szintű excel ismeret
  • Monotonitástűrés, rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs-, és problémamegoldó készség
  • Elkötelezettség, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, próbaidő után cafeteria juttatás, mobiltelefon
  • Biztos háttér
  • Fiatal, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A bérigény megjelölésével ellátott önéletrajzokat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.
A jelentkezés során kérjük feltüntetni: „Könyvelő”.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Mérlegképes könyvelő
  • Rövid pozíció név: Mérlegképes könyvelő
  • Hirdető cég: FŐKERT Nonprofit Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Vevői - szállítói számlák rögzítése, nyilvántartás kezelése Számlák igazoltatása társosztályokkal Házi pénztár és készlet könyvelése, ellenőrzése Havi zárási munkálatokban aktív részvétel Aktív kapcsolattartás a beszállítókkal, számlákkal kapcsolatban
  • Elvárások: Mérlegképes könyvelői képesítés Önálló, precíz munkavégzés Minimum 3 éves tapasztalat Magas szintű excel ismeret Monotonitástűrés, rugalmasság, terhelhetőség Jó kommunikációs-, és problémamegoldó készség Elkötelezettség, önálló munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-20
Állás, munka még: FŐKERT Nonprofit Zrt.>