DUO BALANCE KFT

XI. kerületi könyvelőiroda mérlegképes könyvelő munkatársakat keres szakirányú végzettséggel, azonnali belépési lehetőséggel főállásba.

Mérlegképes könyvelő

Főbb feladatok:

  • cégcsoport teljes körű könyvelése
  • Hatóságok felé bevallások, adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyféllel írásban, szóban egyaránt
  • Adófolyószámlák ellenőrzése
  • Havi egyeztetések és főkönyvi kivonat megküldése az ügyfél részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség, ha folyamatban van, az is megfelel
  • Minimum 1 éves szakmai gyakorlat
  • MS Office (Word, Excel) programokat magabiztos használata
  • Nagyfokú munkabírás, precizitás és megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • könyvelőirodai munkatapasztalat (előny)
  • Apollo ügyviteli rendszer ismerete
  • RLB60 program ismerete

Amit kínálunk:

  • Leendő munkatársainknak megfelelő szakmai hátteret és szakmai fejlődést biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1115 Mohai utca 3.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet, fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével.