BUDAVAL Zrt.

Nemzetközi piacokon is aktív, magyar papíripari vállalat keres dinamikus növekedése támogatásához gazdasági csapatába új embert az alábbi pozícióba.

Mérlegképes könyvelő

Feladatok:

    Könyvelési feladatok: Szállító számlák igazoltatása és könyvelése, Bank, pénztár könyvelése, Tárgyi eszközzel kapcsolatos könyvelések

    Munkaügyi feladatok: Kapcsolattartás a bérszámfejtővel, HR adminisztráció intézése, Bérfeladás

    Pénzügyi feladatok: átutalások intézése,

    Adóbevallások előkészítése

    Éves zárásban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Mérlegképes könyvelői végzettség

    Integrált vállalatirányítási rendszer ismeret (Axapta előny)

    Termelő vállalatnál szerzett könyvelési tapasztalat

    Naprakész számviteli és adózási ismeretek

    Pontosság, precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

    Erős excel tudás

Amit kínálunk:

    Versenyképes jövedelem

    Jó csapat

    Növekvő vállalat, stabil háttér

    Fejlődési lehetőség

    Képzések támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1222 Budapest, Gyár utca

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

Kérjük jelentkezéséhez csatolja önéletrajzát, motivációs levelét és jelölje meg fizetési igényét.