E-KÖNYVELÉS.COM KFT.

Több éves szalmai tapasztalattal rendelkező, Budapest XI. kerületi könyvelő iroda keresi új munkatársát

Mérlegképes könyvelő - Budapest XI. kerület

munkakörbe.

Feladatok

  • Cégek Teljes körű könyvelése a magyar jogszabályoknak megfelelően
  • Bejövő-Kimenő számlák ellenőrzése, rögzítése, könyvelése
  • Pénztár bizonylatok kontírozása, könyvelése
  • Banki kivonatok kontírozása, könyvelése
  • Tárgyi eszközök nyílvántartás vezetése
  • Mérlegkészítés
  • Adóbevallások elkészítése a határidők betartásával
  • Számlaegyeztetések, analitikák készítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Adózási szabályok, vállalkozói számviteli változások nyomonkövetése
  • Junior könyvelők munkájának segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú pénzügy-számviteli, vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Számviteli – adózási szabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Bérszámfejtési ismeret előny
  • RLB program ismerete előny
  • angol, illetve német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, motivált csapat
  • barátságos kollégák, családias munkakörnyezet
  • változatos ügyfélkör
  • továbbképzési lehetőség biztosítása
  • család barát munkahely
  • állandóan bővülő ügyfélkör
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. Kerület

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

  • Fizetési igénnyel megjelölt fényképes önéletrajzokat várunk a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.