BONUK Kft.

Mérlegképes könyvelő

Debreceni könyvelőirodába keresünk társas vállalkozások könyvelésében gyakorlattal rendelkező munkatársat.

Cégünk vezetése több, mint 25 éves szakmai tapasztalatra épül, stabil ügyfélkörrel rendelkezünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező és kimenő számlák kontírozása, rögzítése
  • Pénztár és bank kontírozása és rögzítése
  • Vegyes könyvelési tételek könyvelése
  • Folyamatos egyeztetés a főkönyv és az analitikák között
  • Havi, negyedéves, éves bevallások, statisztikák, beszámoló elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés.
  • Legalább középfokú végzettség.
  • Számvviteli területen szerzett tapasztalat.
  • Számvviteli és adójogszabályok irmerete.
  • Word, excel, könyvelés során használt online felületek magasfokú alkalmazása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Könyvelőirodában szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk, fiatalos, ugyanakkor családias légkörben. Munkatársainkat anyagilag és erkölcsileg is megbecsüljük, támogatjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4027 Debrecen

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.