www.biggeorge.hu

A Biggeorge Holding, a magyar ingatlan szektor meghatározó cégcsoportja, sokéves tapasztalattal az ingatlanfejlesztés, generál kivitelezés, ingatlanközvetítés, pénzügyi közvetítés, tanácsadás területén. A cégcsoport könyvelőirodájába keresünk új munkatársat

Mérlegképes könyvelő

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
  • Analitikák, adóbevallások, havi/negyedéves adatszolgáltatások készítése
  • éves zárások és a beszámolók összeállítása
  • kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal/adóhatósággal

Elvárás:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség, regisztráció előny
  • Vállalkozások szakterületén szerzett min. 3-5 éves gyakorlat
  • Aktuális adójogszabályok ismerete
  • Felhasználó szintű word, excel ismerete
  • Megbízhatóság, önállóság, nyitott, logikus gondolkodás
  • Pontos, precíz, felelősség teljes munkavégzés
  • Elhivatottság a szakma iránt

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkát elismerő, támogató munkakultúra
  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos munkahelyi légkör, összetartó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Önéletrajzokat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk nettó fizetési igény megjelölésével.