ANIMATIVE Mérnöki Korlátolt Felelősségű Társaság

Mérlegképes könyvelő

Cégünk színházak, stadionok, sportcsarnokok, multifunkcionális létesítmények technológiai rendszereit tervezi és kivitelezi, legyen szó egy stadion hangrendszeréről, vagy egy színház színpadgépészeti megoldásáról.

De Tárgyalótermek konferencia technológiájának, informatikai rendszereinek megvalósításában is részt veszünk, ahogy az weboldalunk referenciáiból is kiderül.

De mit ér mindez egy jó mérlegképes könyvelő nélkül?

Főbb feladatok, munkák:

  • főkönyvi könyvelési feladatok elvégzése,
  • egyeztetés az analitikus nyilvántartásokkal csoport szinten
  • részvétel a mérlegtételek leltárának elkészítésében, ellenőrzésében,
  • adóbevallások elkészítése, benyújtása,
  • beérkező számlák kezelése rögzítése
  • szállító vevő folyószámlák karbantartása
  • adószámla egyeztetése
  • banki tranzakciók rögzítése,
  • KSH jelentések, statisztikák elkészítése,
  • a könyvvizsgálatok előkészítése, adatszolgáltatás
  • kapcsolattartás külső szolgáltatókkal;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum 5-7 éves releváns szakmai tapasztalat
  • ÁFA szabályok teljes körű ismerete
  • határon átnyúló számviteli, adójogszabályok ismerete
  • analitikus gondolkodásmód
  • MS Office (Excel) haladó szintű ismerete
  • gyors, magabiztos, pontos önálló munkavégzés
  • proaktivitás
  • segítőkészség, csapatszellem
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • sERPa program ismerete
  • angol nyelv felhasználó szintű ismerete
  • bérszámfejtésben szerezett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1043 Budapest, Dugonics utca 11.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát.