• Osztrák tulajdonban lévő vállalat több, mint 25 éves múlttal rendelkező, alumínium és rozsdamentes kereskedelemmel foglalkozó budapesti vállalata keres könyvelésben jártas
  • Mérlegképes könyvelő

    Elvárások:

    • közép vagy felsőfokú végzettség
    • 4-5 éves szakmai tapasztalat
    • jó kommunikációs képesség
    • precíz, önálló munkavégzés – komplex feladatkezelés
    • irodai szoftverek magabiztos használata

    Feladatok:

    • bejövő költségszámlák iktatása, könyvelése
    • banki utalások előkészítése, könyvelése
    • aktív részvétel a hó végi zárásban
    • készlet-kontroll
    • kintlévőségek kezelése
    • adatszolgáltatás a bérszámfejtés felé
    • más részlegekkel való rendszeres kapcsolattartás és együttműködés
    • aktív szerepvállalás a mindennapi hatékony ügymenetben
    • adminisztrációs feladatok ellátása

    Előnyt jelent:

    • német nyelvtudás
    • beszámoló összeállításában szerzett gyakorlat
    • adótanácsadói képesítés

    Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés és cafeteria-rendszer, prémium rendszer
    • modern, barátságos munkakörnyezet
    • stabilan, eredményesen működő, külföldi tulajdonú vállalkozás

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Könyvelés
    • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, 1044 Ipari Park utca 3.

    Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.