Az Agrárközösség a folyamatos, töretlen fejlődés eredményeképpen ismét új kollégákat keres. Ha szeretne Ön is a magyar mezőgazdasági tanácsadói piac egyik vezető szereplőjénél dolgozni, akkor köztünk a helye! Ha mezőgazdasági könyvelésben kevés tapasztalattal rendelkezik, ne ijedjen meg folyamatos képzéseinkkel Ön is profi mezőgazdasági könyvelővé válhat.

ÁLLÁSLEHETŐSÉG AZ AGRÁRKÖZÖSSÉGNÉL

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐKET

KERESÜNK MEZŐGAZDASÁGI TERÜLETRE
Várjuk jelentkezését hódmezővásárhelyi, békéscsabai, kecskeméti, kalocsai és budapesti irodánkba.

feladatok:

  • Főkönyvi könyvelés kettős könyvviteli rendszerben
  • Évközi és év végi bevallások elkészítése
  • Egyszerűsített bevallások készítése
  • Mérleg készítése
  • Analitikus nyilvántartások vezetése
  • Pénztárkönyv vezetése
  • Ügyfelekkel való egyeztetés
  • Adószakértővel való kapcsolattartás

elvárások:

  • Mérlegképes végzettség, vagy ennek megfelelő diploma
  • Mezőgazdaságban szerzett tapasztalat
  • Bevallások kezelésében való jártasság
  • Adózással kapcsolatos naprakész információk
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Ügyfél orientált gondolkodás
  • Szakmai tapasztalat, könyvelési gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • Profi adószakértői és szakmai háttér
  • Fiatalos lendületes csapat
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Céges telefon
  • Magas színvonalú iroda
  • Profi informatikai háttér
  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Karrier és előrelépési lehetőség

Bérezés:

    Bejelentett 8 órás munkaviszony. Fix fizetés + Prémium
    Munkába állás ideje: folyamatos

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, Hódmezővásárhely, Békéscsaba, Kecskemét, Kalocsa

Fényképes önéletrajzokat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, bérigény megjelölésével.