ADÓBLOG Partner

Bővülő csapatunkba

Mérlegképes könyvelő

munkatársat keresünk.

Több mint 10 éve számviteli és a jogi szolgáltatással foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég. Partnereik számára könyvelési, bérszámfejtési szolgáltatást, valamint adó és jogi tanácsadást nyújtanak. Összetartó és barátságos csapatukba keresünk új kollégát a XIII. kerületbe (Váci folyosó).

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása,
  • Analitikák, adóbevallások, havi/negyedéves adatszolgáltatások készítése,
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása,
  • Éves zárások és a beszámolók összeállítása,
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal/adóhatósággal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vállalkozások szakterületén szerzett ideálisan 1-3 éves gyakorlat,
  • Aktuális adójogszabályok ismerete,
  • Felhasználó szintű Word, Excel ismerete,
  • Megbízhatóság, önállóság, nyitott, logikus gondolkodás,
  • Pontos, precíz, felelősség teljes munkavégzés,
  • Elhivatottság a szakma iránt.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség, regisztráció,
  • Szakirányú közgazdasági végzettség,
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkát elismerő, támogató munkakultúra,
  • Digitalizáció fontosságát felismerő, modern munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés,
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Barátságos, modern munkahelyi légkör, összetartó csapat rendszeres közös programokkal.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1139 Budapest

Jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát és motivációs levelét! Köszönjük! Minden jelentkezésre reagálunk.