Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
ADÓ-FIX KFT.

Mérlegképes könyvelő

Főbb feladatok, munkák:

    Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés.

    Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

    Adóbevallások, KSH kimutatások, egyéb adatközlések elkészítése.

    Évközi, év végi könyvvizsgálatokon való közreműködés.

    Éves beszámoló elkészítése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Mérlegképes könyvelői végzettség vállalkozási szakon.

      Novitax program ismerete és ebben szerzett gyakorlat.

      Minimum 3 éves könyvelőirodai gyakorlat.

      Felhasználói szintű MS Office ismeret.

      Állás, munka területe(i):

      • Pénzügy, Könyvelés
      • Könyvelés
      • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
      • Pénzügyi, Számviteli vezető
      • Teljes munkaidő

      Szükséges tapasztalat:

      • 3-5 év szakmai tapasztalat

      Szükséges nyelvtudás:

      • Nem igényel nyelvtudást

      Munkavégzés helye:

      1148, BUDAPEST KEREPESI út 78/F. FSZ. 1.

      Fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével e-mailben várjuk.

      Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

      Az Ön szavazata:
      Összes szavazat:
      db szavazat
      Állás, munka még: ADÓ-FIX KFT.>
      A hirdetés adatai:
      • Pozíció neve: Mérlegképes könyvelő
      • Rövid pozíció név: Mérlegképes könyvelő
      • Hirdető cég: ADÓ-FIX KFT.
      • Elsődleges kategória:
      • Terület: Budapest
      • Város: XIV. kerület
      • Feladatok: Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés.Kapcsolattartás az ügyfelekkel.Adóbevallások, KSH kimutatások, egyéb adatközlések elkészítése.Évközi, év végi könyvvizsgálatokon való közreműködés.Éves beszámoló elkészítése.
      • Elvárások: Mérlegképes könyvelői végzettség vállalkozási szakon.Novitax program ismerete és ebben szerzett gyakorlat.Minimum 3 éves könyvelőirodai gyakorlat.Felhasználói szintű MS Office ismeret.
      • Elvárt végzettség: Középiskola
      • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
      • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
      • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
      • Feladás dátuma: 2017-10-12