Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
  • A VNT Metal Hungary Kft. egy neves autóipari beszállító. Cégünkre átlagon felüli növekedés jellemző, ezért szeretnénk a már meglévő csapatunkat erősíteni.
  • Méréstechnikus

    Feladat:

    • Széria tételek hagyományos és 3D mérőgépes mérése
    • Új tételekhez 3D program készítés
    • Bemintázásban való aktív részvétel
    • Requalifikációk és termékauditok végrehajtása
    • Mérőeszközkezelés – Kalibrálás

    Elvárás:

    • Min. középiskolai műszaki végzettség
    • Magasszintű rajzolvasási ismeret
    • SPC - Méréstechnikai ismeret
    • Műszakos munkarend vállalása

    Előny:

    • Hasonló területen szerzett tapasztalat
    • PC-DMIS program ismerete
    • Német nyelvtudás
    • Autóipari minőségirányítási rendszer ismerete (ISO TS 16949; VDA 6.5)

    Amit kínálunk:

    • Hosszútávú, biztos munkahely
    • Versenyképes jövedelem
    • 13. havi bérezés
    • Cafeteria, béren kívüli juttatás, iskolakezdési támogatás

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás technikus
    • Minőségbiztosítás
    • Minőségellenőrzés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Mosonmagyaróvár

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér,étkezési jegy,cafeteria,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

    Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképpel ellátott magyar és német nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Méréstechnikus
    • Rövid pozíció név: Méréstechnikus
    • Hirdető cég: VNT Metal Hungary Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
    • Város: Mosonmagyaróvár
    • Feladatok: Széria tételek hagyományos és 3D mérőgépes mérése Új tételekhez 3D program készítés Bemintázásban való aktív részvétel Requalifikációk és termékauditok végrehajtása Mérőeszközkezelés – Kalibrálás
    • Elvárások: Min. középiskolai műszaki végzettség Magasszintű rajzolvasási ismeret SPC - Méréstechnikai ismeret Műszakos munkarend vállalása
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér étkezési jegy cafeteria szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2018-06-20
    • Lejárati dátum: 2018-06-27
    Állás, munka még: VNT Metal Hungary Kft.>