CéginformációSzövegeIde

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MÉRÉSTECHNIKUS (MÉRŐPROGRAMOK, KALIBRÁLÁS, ANGOL)

FELADATOK

  • Mérőberendezések mérésre való felkészítése
  • Mérőprogramok készítése
  • Mérési eredmények kiértékelése; hibaanalízis
  • Javaslattétel korrekciós intézkedésekre
  • Dokumentációk, műszaki előírások készítése, változtatások bevezetése
  • Mérőeszközök karbantartásának, kalibrációjának támogatása
  • Sorozatgyártás támogatása

KÖVETELMÉNYEK

  • Minimum villamosipari területen szerzett technikusi végzettség
  • Mérőműszerek ismerete;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs képesség;
  • Megbízható munkavégzés

ELŐNY

  • Mérnöki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeretek
  • CAD rajzprogramok ismeretek
  • Német nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRÉSTECHNIKUS (MÉRŐPROGRAMOK, KALIBRÁLÁS, ANGOL), Veszprém megye

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit