• A WOCO cégcsoportot Franz Josef Wolf alapította 1956-ban, amely mára egy versenyképes, nemzetközileg aktív vállalattá nőtte ki magát. A WOCO Ipartechnika Kft Magyarországon 1993-ban kezdte meg működését. Önmagunkban és a munkatársainkban bízva, az eddig megszerzett tapasztalatokra és szaktudásra alapozva közös, kitartó munkával egy professzionális csapatot alakítunk ki, mely által a külső-és belső vevői elégedettséget biztosítjuk. Célunk egy olyan nyereséges vállalat felépítése, amely kitartó munkával a WOCO Csoport zászlóshajójává válik. Budapesten a X. kerületben műanyag alkatrészeket gyártunk és szerelünk össze Mercedes, Audi, Jaguar és más prémium márkák részére.

  • Autóipari műanyag alkatrészeket gyártó német cégcsoport magyarországi leányvállalata Pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

    Méréstechnikus/Mérőoperátor

    Főbb feladatok, munkák:

      3D-s mérés (Zeiss koordináta mérőgép / GOM scanner):
        meglévő programok futtatása, szükség esetén módosítása, új termékek mérőprogramjainak elkészítése; mérések előkészítése, mérési feladatok, alkatrészek és késztermékek 3D mérésének elvégzése; mérési eredmények kiértékelése; EMPB mérési jegyzőkönyvek elkészítése;
      Mérőeszköz, sablon felügyelet:
        mérőeszköz felügyelet vezetése; mérőeszközök házi kalibrálásának elvégzése; sablonok beállítása, kalibrálása; képességvizsgálatok, és azok kiértékelése;
      Termék auditokban való aktív részvétel.

    Elvárások:

    • Minimum középfokú műszaki végzettség;
    • Pályakezdő gépésztechnikus- és gépészmérnök jelentkezését is várjuk;
    • Előny a szakmai tapasztalat (Zeiss Calypso, GOM Inspect ismeret);
    • Pontos, precíz, tempós munkavégzés;
    • Alapvető számítógépes programok ismerete, alapszintű használata;
    • Több műszakos munkarend vállalása (2 műszak);
    • Német vagy angol nyelvtudás előny.

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem;
    • Cafetéria;
    • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség;
    • Motivált, fiatalos csapatban történő munkavégzés;
    • Teljes munkaidő.

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás technikus
    • Operátor
    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Budapest, X. kerület

    Jelentkezni a bérigény megjelölésével és fényképes önéletrajzzal lehet a „Jelentkezem” gombon keresztül.