Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja. Nálunk nem csak személyautók, hanem kamionok, vagy bármilyen nagymotor fejlesztésében is szerezhetsz tapasztalatot.
Szeretnél részese lenni a technológiai innovációknak? Érdekel, hogyan zajlik egy prototípus fejlesztése, és szívesen támogatnád azt technikusi oldalról?
Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem alkotni, teremteni akarsz? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?
Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Méréstechnikus

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • A napi munkád során
    • Kipufogógáz elemző mérőműszerek javítását, karbantartását és kalibrálását végzed
    • Az említett mérőműszereket szakszerűen felépíted és beüzemeled a mérőlaborban
    • Mobil gázelemzőket telepítesz, üzemelsz be és kezelsz a tesztautókon
    • Biztosítod a mérőeszközök mérési pontosságát
    • Pontos dokumentációban vezetsz az elvégzett feladatokról és a mérőműszer állományról

Ha mindehhez:

  • Szakirányú (mechatronikai, elektortechnikai vagy gépjárműtechnikai) végzettséggel rendelkezel
  • Érdekel a finommechanika és a műszerek világa
  • Nem jelent problémát az angol dokumentációk értelmezése
  • Képes vagy önállóan dolgozni
  • Nyitott vagy újat tanulni és fejlődni
  • Felelősségteljes hozzáállás és csapatmunka jellemez
  • Alapszinten tudod használni az irodai programokat (pl. Excel),

    akkor Téged keresünk!

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kattints a JELENTKEZEM gombra.

A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.

Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot