BHE Bonn Hungary Elektronikai Kft.

Méréstechnikai Technikus (Elektronikai területre)

A BHE BONN Hungary Kft. rádiófrekvenciás és mikrohullámú berendezéseket tervező és gyártó vállalat. A világ közel 30 országába exportálunk innovatív, magas technológiai tudással előállított termékeket elsősorban a vészhelyzeti kommunikáció, a védelmi ipar és az űripar számára.

Főbb feladatok, munkák:

  • A BHE saját gyártású kis sorozatú elektronikai készülékeinek mérése, tesztelése
  • Közreműködés a prototípus készülékek fejlesztési méréseiben, a fejlesztések méréstechnikai támogatása
  • A berendezések belső analóg (elsősorban RF és mikrohullámú) és digitális áramköreinek mérése, behangolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (elsősorban műszaki területen)
  • néhány éves munkatapasztalat hasonló elektronikai területen
  • jártasság az elektronikai, RF és a digitális áramkörök méréstechnikájában
  • műszerismeret (Spektrum analizátor, Network analizátor, Oszcilloszkóp, RF teljesítménymérők)
  • készség a csapatban való együtt dolgozásra, de emellett önálló munkavégző képesség
  • képesség a szakmai önfejlesztésre
  • jó problémamegoldó készség
  • precizitás, alaposság, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • speciális RF területek (teljesítményerősítők, frekvencia repeaterek, szintézerek, konverterek,
    LNA-k, passzív áramkörök, stb.) ismerete
  • gyakorlat a mérésautomatizálás területén, a Labview és/vagy egyéb hasonló mérésvezérlő program programozói szintű ismerete
  • minőségbiztosítási ismeretek ISO9001; AS9100 illetve EMC szabvány ismeret, mérési tapasztalat
  • Microsoft Office programok  (Excel, Word) felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és juttatások
  • változatos feladatok, export piaci termékek gyártása
  • nívós szakmai környezet
  • folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Étkezési jegy, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Céges üdülés, üdültetés, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1044 Budapest, Ipari park utca 10.

Jelentkezni fényképes önéletrajz csatolásával,valamint a pozíció és bérigény megjelölésével lehet.